درباره ما

معرفی گروه برنامه نویسی وب شیفت

گروه برنامه نویسی وب شیفت با گردآوری مهندسان و علاقمندان با ذوق  طراحی سایت و اپلیکیشن سعی دارد که در کیفیت ظاهری و کارایی وب سایت هایی که طراحی میکند ایرادی نباشد و این تضمین را به شما میدهیم که بهترین ویترین آنلاین کسب و کارتان را به شما تحویل دهیم.

همچنین مجموعه ما با هدف بهتر دیده شدن شما عزیزان میتواند در سئو و بخش سوشال مدیا شما را یاری کند تا به آنچه لیاقتش را دارید در این زمینه برسید.

پیاده سازی ایده های تازه برای هر کسب و کار و این در وب شیفت واقعیت دارد!

داستان ما

داستان مجموعه وب شیفت

سیدمحمد موسوی

این مجموعه درسال 1399 در راستای بهبود بخشیدن به فضای وب تشکیل شد و با مجموعه های بسیاری در خارج و داخل کشور همکاری کرد.

دستاورد های وب شیفت دراین چندسال به گونه ای بود که تمامی پروژه های واگذاری شده به این مجموعه کاملا درست و به موقع انجام شد و رضایت طرفین را به دنبال داشت.

این مجموعه با سرپرستی و مدیریت سیدمحمد موسوی کارشناس نرم افزار دانشگاه آیت  الله بروجردی  و ارشد نرم افزار دانشگاه پیام نور با بیش از 8 سال سابقه برنامه نویسی با اجرای پروژه زبان ها و فریمورک های مختلف پا دراین عرصه پر از حساسیت و رقابت  کسب و کارها گذاشته و سعی دارد با تیم حرفه ای که ترتیب داده است بهترین  خدمات را به شما عزیزان عرضه دارد.

مجموعه وب شیفت تلفیقی است از دانش، تخصص، تجربه و مهارت جهت ارائه ی محصولات مجازی با کیفیت و خدمات مناسب به مشتریان. ما بر این باوریم که توسعه ی مجموعه وب شیفت جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص، تحقق نخواهد یافت.
در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات، رضایت کارکنان و تأمین منافع استفاده کنندگان از محصولات و خدمات ارائه شده، نه یک شعار، بلکه برای ما یک اعتقاد و باور است.
تدوین سیاست های توسعه ای در جهت میل به هدف نهایی مجموعه وب شیفت که همان خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و کسب حداکثر رضایت آنان است، در دستور کار ما قرار گرفته و به همین منظور نیز افزایش بهره وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش و کاهش هزینه ها جزو اولویت ها و برنامه های مدیران مجموعه وب شیفت است.
در این میان مجموعه وب شیفت هم به عنوان یک توسعه دهنده و طراح کانال های مجازی پیشرفته و با داشتن تجارب مفید و مهارت بالا همواره تلاش نموده است گام هایی در جهت رشد و تعالی خود بردارد تا مجال تأمین رضایت حداکثری مشتریانش را داشته باشد.

[سید محمد موسوی]


مدیر عامل مجموعه وب شیفت