طراحی سایت سالن زیبایی

طراحی سایت سالن زیبایی

طراحی سایت آرایشگاهی یکی از خدمات تخصصی دنیای تحول است که به وسیله این خدمات شما می توانید سالن زیبایی خود را به سرعت به مشتریانی که در نزدیک شما هستند ولی چون اطلاع دقیقی از شما ندارد به سراغ رقبا می روند، بشناسانید و از این طریق مشتری جذب کنید.

به علاوه خدماتی که در سایت های سالن زیبایی ارائه می شود، می تواند به صورت مستقیم و غیر مستقیم برای شما درآمد زایی داشته باشد که با توجه به این موضوع در صورت طراحی اصولی و هدفمند سایت سالن زیبایی، می توانید به سرعت درآمد خود را چند برابر کنید.

طراحی سایت برای یک سالن زیبایی باید حرفه‌ای، جذاب و کاربرپسند باشد تا مشتریان به راحتی اطلاعات مورد نیاز را بیابند و با سالن آشنا شوند. در زیر، چند نکته برای طراحی سایت سالن زیبایی آورده شده است:

1. طراحی ریسپانسیو سالن زیبایی:


– اطمینان حاصل کنید که سایت به درستی در تمام دستگاه‌ها نمایش داده می‌شود، از تلفن‌های همراه گرفته تا رایانه‌ها.

2. عکس‌های با کیفیت از سالن زیبایی:


– استفاده از تصاویر با کیفیت بالا از انواع خدمات، محیط سالن، و تجهیزات بهترین تاثیر را خلق می‌کند.

3. اطلاعات رزرو آنلاین سالن زیبایی:


– امکان رزرو آنلاین برای خدمات مختلف سالن را اضافه کنید. این امکان مشتریان را به سرعت واکنش نشان می‌دهد.

4. نمایش قیمت‌ها و خدمات سالن زیبایی:


– لیست قیمت‌ها و خدمات ارائه شده در سالن زیبایی باید به طور دقیق و جذاب نمایش داده شود.

5. بخش نظرات و بازخوردها مشتریان سالن زیبایی:


– افزودن یک بخش نظرات مشتریان و بازخوردها به سایت می‌تواند اعتماد مشتریان را افزایش دهد.

6. بخش اخبار و مقالات مربوط به سالن زیبایی:


– ارسال مقالات و اخبار مرتبط با مد و زیبایی به سایت، مشتریان را به سمت سالن جلب می‌کند و به سؤالات آن‌ها پاسخ می‌دهد.

7. صفحه معرفی تیم سالن زیبایی:


– معرفی کارکنان سالن و تصاویر آن‌ها می‌تواند ارتباط انسانی و دوستانه‌تری بین مشتری و سالن ایجاد کند.

8. فراهم کردن اطلاعات تماس مربوط به سالن زیبایی:


– اطمینان حاصل کنید که اطلاعات تماس (آدرس، شماره تلفن، ایمیل) به خوبی قابل دسترسی هستند.

9. بخش تخفیفات و پیشنهادهای سالن زیبایی:


– ارائه تخفیفات و پیشنهادهای ویژه به صورت آشکار به مشتریان اطلاع رسانی شود.

10. اهمیت SEO سایت سالن زیبایی:


– بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو (SEO) می‌تواند کمک زیادی به دیده شدن سالن در جستجوها کند.

11. فرم تماس سالن زیبایی:


– ایجاد فرم تماس جهت سؤالات یا رزرو سریع خدمات.

12. امنیت و حریم خصوصی:


– اطمینان حاصل کنید که اطلاعات مشتریان در سایت به خوبی محافظت شده و حریم خصوصی آن‌ها رعایت می‌شود.

طراحی سایت باید هویت یکتای سالن زیبایی را بازتاب دهد و تجربه کاربری خوبی را فراهم کند.

 

اهمیت طراحی سایت آرایشی و زیبایی

با طراحی سایت سالن زیبایی یا هر سایتی، شما می توانید با بهینه سازی آن سایت، سایت خود را در سرچ گوگل بالا آورده و علاوه بر افزایش سود بیشتر، تبدیل به یک برند شوید. اما ماجرا به همین جا ختم نمی شود و هنگامی که شما به یک برند تبدیل شدید، می توانید خدمات خود را بیشتر کنید و نرخ آنها را نیز بیشتر کنید، که این عمل باز هم سود دهی شما را چندین برابر می کند.

بنابراین بهترین تبلیغ برای ارایشگاه زنانه یا اصلا هر کسب و کاری، طراحی سایت آرایشگاهی می باشد. اما هر چیزی به خصوص طراحی وب سایت آرایشگاهی حرفه ای اصولی دارد که همیشه باید آنها را رعایت کرد.پس آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی می‌توانند با کمک دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت آرایشگاهی یا طراحی سایت سالن زیبایی به مشتریان بیشتری دست پیدا کنند. اما طراحی سایت آرایشگاهی یا طراحی سایت سالن زیبایی یک سری اصول و قواعد دارد و تنها نمی‌توان به یک طراحی سایت آرایشگاهی یا طراحی سایت سالن زیبایی صرف بسنده کرد.

هدف از طراحی سایت سالن های زیبایی

اهداف مختلفی از طراحی سایت آرایشگاهی وجود داره که در وهله اول مهم ترین هدف از طراحی سایت آرایشگاهی، شناخته شدن کسب و کار شماست که باعث جذب مشتری می شود؛ اما بد نیست بدانید که تنها هدف از طراحی سایت زیبایی، شناخته شدن کسب و کار شما نیست و اهداف مختلفی دیگر نیز را دنبال می کند که در ادامه به طور مختصر به این موارد نیز اشاره می کنیم.

 • ارائه نمونه کار
 • امکان فروش محصولات زیبایی
 • امکان رزرو وقت آنلاین
 • امکان قرار دادن رزومه کامل آرایشگر
 • امکان برگزاری آموزش های آنلاین
 • و …

امکانات سایت های سالن های زیبایی

 • معرفی خدمات سالن آرایشی
 • اطلاع مشتری از تخفیفات ویژه
 • بخش فروشگاه برای فروش محصولات و خدمات جانبی
 • امکان رزرو وقت آنلاین
 • امکان ساخت گالری برای قرار دادن نمونه کار
 • وجود بخش مقالات آموزشی
 • قرار دادن مکان سالن در گوگل مپ
 • معرفی دوره های آموزشی و خدمات اصلی سایت
 • ساخت پانل حرفه‌ای مشتریان و پرسنل
 • تماس با ما

ویژگی هایی که وب سایت سالن های زیبایی  باید داشته باشد

در ادامه به برخی از ویژگی های وب سایت های طراحی شده توسط زاوش خواهیم پرداخت که یک وب سایت استاندارد برای سالن های زیبایی و ارایشگاه های زنانه باید این ویژگی ها را داشته باشد.

وب سایت ریسپانسیو

ریسپانسو(واکنش گرا) بودن وب سایت به این معنی است که نمایش وب سایت با توجه به دستگاهی که در آن نمایش داده می شود متفاوت باشد و در هر دستگاهی با توجه به ابعاد آن تغییر ظاهر دهد.

سایت نوبت دهی سالن زیبایی

یکی از جدید ترین قابلیت ها که جدیدا هر سایت سالن زیبایی آن را دارد، قابلیت رزور و تعیین وقت قبلی به صورت آنلاین است. سایت نوبت دهی سالن زیبایی تعیین وقت قبلی را هم برای مشتریان راحت تر می کند و هم برای خود آرایشگران راحت می کند. علاوه بر آن در بعضی سایت رزرو آرایشگاه، علاوه بر تعیین وقت قبلی، این امکان نیز وجود دارد تا از آرایشگاه در خواست کنند تا یک آرایشگر را به منزل مشتری اعزام کنند. این ویژگی در شرایط کرونایی بسیار مفید می باشد.

سئو سایت سالن زیبایی

سئو یک مسئله بسیار مهم در تمام سایت ها است که باعث می شود یک سایت به سرعت برای عموم قابل دسترس باشد و شناخته شود. اگر سایت شما تا الان موفق نبوده و شما به دنبال راهی هستید تا سایت خود را به سرعت به صفحات اول گوگل برسانید، بهترین گزینه استفاده از خدمات سئو سایت سالن زیبایی دنیای تحول است که با توجه به تجربه‌ای که در زمینه سالن های زیبایی داریم، شما را در کوتاه ترین زمان ممکن به موفقیت می رسانیم.

امکان فروش محصولات آرایشی

اکثر آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی اقدام به فروش محصولات آرایشی بهداشتی می‌کنند. اگر به این آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی بگوییم که می‌توانند از طریق طراحی سایت آرایشگاهی یا طراحی سایت سالن زیبایی نیز اقدام به فروش محصولات آرایشی کنند، قطعاً استقبال می‌کنند. بنابراین می‌توان بخشی از سایت آرایشگاهی را در هنگام طراحی سایت آرایشگاهی یا طراحی سایت سالن زیبایی به فروش محصولات آرایشگاهی اختصاص داد.

امکان قرار دادن مقالات آموزشی مرتبط در طراحی سایت آرایشگاه

یکی از مواردی که باید توجه بسزایی در طراحی سایت آرایشی و زیبایی به آن داشت، سئوی سایت می باشد. سئوی سایت همان بحثی است که شما را در جستجوی گوگل قرار داده و باعث افزایش بازدید های سایت شما می شود، است. شما با انتشار مقالات ‌آموزشی در وبلاگ یا بخش مقالات خود، علاوه بر اینکه بازدید های سایت خود را بالا می برید، رفته رفته به یک منبع تبدیل شده و همین موضوع، شروعی برای برند شدن شما می شود.

امکان قرار دادن نمونه کارها

خدمات آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی به گونه‌ای هستند که نمود ظاهری دارند. خدماتی نظیر رنگ کردن مو، اکستنشن مو، کوتاهی مو، آرایش صورت و… از جمله مواردی هستند که می‌توان نمونه‌کارهایی از آنها را در طراحی سایت آرایشگاهی یا طراحی سایت سالن زیبایی در نظر داشت و تصاویر و ویدئوهایی از نمونه‌کارها در سایت سالن زیبایی قرار داد. تقریباً می‌توان از تمامی خدمات ارائه شده در سالن آرایشی، نمونه‌کارهایی را در سایت قرار داد تا مشتری بتواند قضاوت کند. حتی بسته به سیاست‌های هر آرایشگاه یا سالن زیبایی می‌توان نمونه‌کارهای مربوط به هر آرایشگر را در پروفایل خودش نشان داد تا مشتری بتواند انتخاب کند که کدام آرایشگر را برای خدمات درخواستی خود در نظر بگیرد.

نمونه طراحی سایت سالن های زیبایی مجموعه وب شیفت