طراحی سایت اختصاصی مبلمان

طراحی سایت مبلمان

طراحی سایت مبلمان این روزها نقش مهمی در کسب و کار  این رسته کاری دارد. با توجه به بالارفتن محبوبیت شبکه های اجتماعی و دسترسی راحت به اینترنت، بازدیدکنندگان و مشتریان بسیاری از این طریق خریدهای خود را انجام میدهند. شما با طراحی وب سایت مبلمان خود می توانید مدل های گوناکون و گسترده مبل ها را بدون هیچ محدودیتی در اختیار کاربران بگذارید و یک بروشور آنلاین و شبانه روزی برای مشتریان فراهم کنید. این اقدامات برند شما را نزد مشتریان محبوب تر خواهد کرد و به مشتریان شما خواهد افزود.

امکانات موردنیاز در طراحی سایت فروشگاهی مبلمان

۱- دسته بندی و طراحی صفحات محصولات

با توجه به تنوع محصولات مبلمان باید یک دسته بندی مناسبی در اولین صفحه سایت تدارک دیده شود. این دسته بندی باید به صورتی باشد که مشتریان به راحتی بتوانند آن چیزی  را که می خواهند، پیدا کنند. این بخش باید به صورت دقیق با فکر صورت پذیرد وگرنه می شود حالتی که فرد به فروشگاهی وارد می شود به حالتی که سردرگم می شود.

بخش بعدی طراحی صفحات مناسب با هر محصول باید صورت گیرد. در این بخش باید از خصوصیات محصول عنوان شود. در کنار آن باید مواردی مانند نظرات مشتریان نیز در صفحات محصولا ت فروشگاه اینترنتی مبل تدارک دیده شود. همچنین در این صفحه به عنوان مشاوره نیز موارد استفاده از آن را بیان کنید. در کنار معرفی متنی محصول باید عکس های با کیفیت نیز ارائه شود. بهتر است عکس در داخل محیط کاربردی و همچنین محیط باز باشد، تا مشاوره خوبی برای مشتریان باشد.

۲- بخش مقالات

هر سایتی برای موفقیت نیاز به تبادل اطلاعات خوب در سایت دارد. مشتریان نیازمند یک سری اطلاعات می باشند شما می توانید پاسخ این اطلاعات برای آن ها فراهم کنید. قطعاً از این طریق می توانید بسیاری از افراد را به سمت سایت خود کشانده و آن ها با بازاریابی اصولی جزو مشتریان خود قرار دهید.

۳- مشاوره خرید

همه سایت ها و فروشگاه ها محصولات خود را به مردم ارائه می دهند ولی در نهایت مردم از کسی خرید می کنند که مشاوره خوبی ارائه کنند. اینکه نیاز افراد را شناسایی کنید و برای آن نیاز تجویزی صورت گیرد می تواند دو طرف را خشنود کند. پس بهتر است شما نیز بخشی با عنوان مشاوره و ارتباط با مشتری فراهم کنید.

۴- ثبت و پرداخت مناسب

باید فرآیند خرید اینترنتی به صورت راحت و امن صورت پذیرد .ممکن است این بخش به عنوان عاملی برای به اتمام نرساندن خواسته شما شود. شما در این بخش باید سطح مشتریان خود را شناسایی کنید و راحت ترین روند برای آن ها تدارک ببینید تا دچار اشکال در این روند نشود. در این بخش باید درگاه پرداخت با امنیت بالا نیز فراهم کنید تا با کلیه کارت های عضو شتاب بتوانند پرداخت خود را انجام دهند.

۵- بهینه سازی در طراحی سایت فروشگاهی مبلمان

بهینه سازی سایت برای موتور جستجو همیشه برای سایت ها جزو بخش های حیاتی بوده است. شما باید در هنگام و بعد از  طراحی از ابن فاکتور سایت مراقبت کنید تا از کیفیت آن کم نشود. بهینه سازی سایت فروشگاهی مبل می تواند شما را دیدگان عموم مردم قرار دهد. به نوعی به بهترین منطقه پر رفت و آمد مردم فروشگاه خود را برپا می کنید.

۶- بخشی به عنوان معرفی و ارائه خدمات پس از فروش

بخشی باید در سایت شما به عنوان معرفی افراد بالا فروشگاه و همچنین کادر خود باشد. این عمل باعث می شود تا اعتماد بیشتری در ارتباط با مشتریان ایجاد شود. در کنار آن باید خدمات و اهداف خود را معرفی کنید و پشتیبانی محصولات خود که برای خریداران در نظر گرفته اید.

برخی دیگر از امکانات طراحی سایت مبلمان

 • صفحه اصلی
 • فوتر
 • وبلاگ
 • صفحه درباره ما
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه فروشگاه
 • صفحه محصول
 • هدر

سئو سایت فروشگاهی مبلمان

یکی از فاکتورهای موفقیت اصلی سایت فروش مبل دیده شدن می باشد. و در نتایج جستجو در رتبه های بالا جای گیرد. سئو سایت فروش اینترنتی مبلمان بسیار مهم می باشد چون با این شرایط با در نظر گرفتن نیاز مشتری و مرورگرها می توانید در رتبه های بالا نتایج جای گیرید.سئو سایت می تواند مانند برپایی فروشگاه خود در یک منطقه پر رفت و آمد باشد. شما در آنجا بهتر دیده می شوید.

ویژگیهای طراحی سایت مبلمان

 • قابلیت خرید اینترنتی کالا و پرداخت آنلاین هزینه ها
 • امکان طراحی صفحه ای مجزا برای معرفی فروشگاه مبلمان (آدرس، تلفن، تصاویری از فروشگاه، ساعات کاری و…)
 • امکان تعریف تخفیفات برای هردوره
 • امکان طراحی ریسپانسیو جهت نمایش درست در انواع صفحه نمایش
 • امکان استفاده از فونت های استاندارد و منحصر بفرد
 • امکان رعایت روانشناسی رنگ ها و انتخاب رنگ مناسب در طراحی سایت شرکت
 • امکان طراحی پیج های کاربردی و اجزای کلیدی (اسلایدر، اخبار، مقالات، سیستم نظرات، تماس با ما ، درباره ما ، محصولات ، گالری تصاویر و …)
 • امکان طراحی صفحه تماس با با رنگ بندی و نقشه اختصاصی گوگل مپ
 • پشتیبانی از تمام شبکه های اجتماعی استاندارد و محبوب
 • قابلیت نمایش ویدئو
 • قابلیت کامنت گذاری و پاسخ دهی نظرات
 • قابلیت ارسال نوتیفیکیشن به موبایل و کامپیوتر کاربران
 • قابلیت وجود صفحه اختصاصی جهت معرفی تیم کاری و مدیران
 • قابلیت ایجاد فرم اختصاصی ( فرم استخدام، پذیرش نمایندگی و …. )

مزایای طراحی سایت مبلمان

در حال حاضر از یک طرف به دلیل وجود مشغله های فراوان افراد و از طرف دیگر به دلیل گوناگونی بالای محصولات در بازار افراد کمی را پیدا خواهید کرد که روز تعطیل خود را صرف قدم زدن در بازار و جستجو برای مبلمان مد نظر خود کند.  در عصر حال  افراد حتی برای آگاهی از حدود قیمت مبلمان خود نیز به وب سایت مبلمان مراجعه می کنند و این سایت ها را به بازار های فیزیکی ترجیح می دهند زیرا میزان قابل توجهی در وقت و هزینه این افراد صرفه جویی می شود.

صاحبان برند های مبلمان در طراحی وب سایت مبلمان خود علاوه بر ارائه طرح های متنوع این امکان را خواهند داشت که با مشتریان خود در ارتباط باشند. صاحبان برند ها با داشتن یک طراحی سایت مبلمان می توانند به نظرات و پیشنهاد های مخاطبان دسترسی لازم را پیدا کرده و از آنها استفاده کنند.

حرف آخر:

طراحی سایت فروشگاهی مبلمان می تواند زمینه را برای فعالیت شما راحت تر کند. حجم زیاد هر مبل و تنوع سلایق باعث می شود تا در یک مکان برای راه اندازی فروش مبل به سختی صورت گیرد. از طرفی هر فروشگاه نسبتاً بزرگی بار مالی بسیاری به همراه دارد،  با این وجود خیلی اوقات بعضی محصولات از دید مشتریان دور مانده و مورد توجه قرار نمی گیرد