طراحی سایت اختصاصی پتروشیمی

طراحی سایت پتروشیمی

از دیرباز تا به امروز، شرکت‌های صنعت نفت و پتروشیمی، همواره به عنوان ارکان اصلی اقتصاد کشور و پیشرو در ارزش‌آفرینی از منابع گران‌بهای خدادادی میهن عزیزمان، برشمرده می‌شده‌اند. شما که احتمالا دارای سمت مدیریت و یا کارشناس حوزه فناوری اطلاعات شرکت خود هستید، مستحضرید که امروزه به سبب تعاملات گسترده این صنعت، با طیف وسیعی از مشتریان خارجی، نیاز به حضور فعال در بستر وب بیش از پیش احساس می‌شود. تا کنون بسیاری از شرکت‌های نفت و پتروشیمی، در رفع این مهم، پیشقدم بوده و این مجال را مغتنم شمرده‌اند که پروژه‌ها، فعالیت‌ها و خدمات شرکت خود را، در فضای وب، به معرض دید عموم مشتریان، اعم از داخلی و خارجی قرار دهند.

طراحی سایت پتروشیمی چیست ؟

شرکت های پتروشیمی فعال در ایران در تمام دنیا از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند. در جامعه امروزی زمانی که شرکت یا تجارتی کالا و یا خدماتی را در سبد خود گنجانده باشد که در تمام دنیا محبوب باشد، نیاز به طراحی سایت را بیش از پیش احساس خواهد کرد. شرکت های پتروشیمی در داخل ایران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند. این شرکت ها در منطقه خاورمیانه واقع شده اند. ایران با توجه به حجم وسیع منابع نفت و گاز از اهمیت بسیار بالایی در جهان برخوردار است. کشور های منطقه خاورمیانه به پاس ذخایر نفت و گاز فراوان خود از جایگاه بسیار ویژه ای برخوردار هستند. ایران با برخورداری از منابع نفت و گاز وسیع، تقاضای نفت و گاز بسیاری از کشور های جهان را تامین می کند. ایجاد وب سایت پتروشیمی برای شرکت های فعال در زمینه نفت و گاز اهمیت بسیار بالایی دارند. شرکت های فعال در این زمینه باید در جستجوی راهی برای جذب مشتریان خارجی باشند.

طراحی سایت پتروشیمی تجارت شما را به تمامی مشتریان بالقوه در سطح ایران و جهان معرفی خواهد کرد. صاحبان تجارت های کلان از سراسر جهان برای یافتن محصولات پتروشیمی مورد نیاز خود به دنبال طراحی سایت پتروشیمی معتبری می گردند. ایجاد وب سایت پتروشیمی شرکت شما نفت و گاز و صنایع پتروشیمی ایران را به مشتریان سراسر جهان پیشنهاد خواهد داد.

نفت و گاز و صنایع پتروشیمی ایران در سراسر جهان از محبوبیت بسیاری برخوردار هستند. صنایع پتروشیمی ایران از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. فعالان سراسر جهان از ساخت سایت پتروشیمی شما استقبال خواهند کرد. آنها به دنبال شناسایی شرکت های پتروشیمی داخل ایران هستند تا بتوانند محصولات مورد نیاز خود را از کشور ایران خریداری کنند.

صنایع پتروشیمی نه تنها در سطح ایران که در سطح تمام کشور های جهان مطرح می شود. زمانی که دامنه یک تجارت تا این حد وسعت دارد، نیاز به راه اندازی سایت پتروشیمی بیش از پیش احساس می شود. طراحی وب سایت پتروشیمی ساده ترین، بهترین و مقرون به صرفه ترین راه برای معرفی تجارت شما خواهد بود. شما برای معرفی صنایع پتروشیمی خود در سراسر جهان باید هزینه ی بسیار بالایی را متقبل شوید. حال آنکه با طراحی سایت پتروشیمی شما با کمترین هزینه ممکن تجارت خود را به تمام کشور های جهان به اشتراک گذاشته و مشتریان را از سراسر دنیا به تجارت خود جذب خواهید کرد.

امکانات لازم برای سایت پتروشیمی

 • گرافیک چشمگیر و زیبایی داشته باشند.
 • سرعت بارگذاری سایت بالای باشد تا ساخت سایت پتروشیمی را مطرح کند.
 • ساخت سایت پتروشیمی به صورت چند زبانه انجام گیرد. زیرا مشتریان از سراسر جهان از طراحی سایت پتروشیمی بازدید می کنند.
 • طراحی ریسپانسیو برای تمامی صفحه نمایشگرها
 • در ساخت سایت پتروشیمی، نقشه سایت وجود داشته باشد.
 • معرفی خدمات و محصولات شرکت پتروشیمی
 • موقعیت مکانی شرکت ارائه دهنده خدمات روی نقشه گوگل، نمایش داده شود.
 • امکان دسترسی کاربران به بخش مقالات در سایت پتروشیمی وجود داشته باشد.
 • صفحه درباره ما، اهداف، ماموریت ها و تماس با ما در طراحی سایت پتروشیمی گنجانده شود.
 • صفحه شرکت های تابعه که به معرفی شرکت ها و همکارهای زیرمجموعه و وابسته به مجتمع اصلی پالایشگاه ها در پروژه های اکتشافات و استخراج و حفاری در زمینه تولید فرآورده های مشارکت می پردازند.
 • اطلاعات کامل مربوط به مالک شرکت، اعضای هیات مدیره و چارت سازمانی بطور خلاصه درج گردد.
 • آخرین قیمت های مربوط به صنایع پتروشیمی در طراحی سایت پتروشیمی در اختیار کاربران قرار گیرد.
 • آخرین اطلاعات و اخبار مرتبط به دنیای نفت، گاز و صنایع پتروشیمی در ساخت سایت پتروشیمی قرار گیرد.
 • بخشی از سایت برای اعلام مزایده های عمومی اختصاص داده شود.
 • در صورتی که راه اندازی سایت پتروشیمی در قالب پورتال انجام گیرد، می بایست قسمتی برای دسترسی کارکنان شرکت پتروشیمی در نظر گرفته شود.
 • خدمات و محصولات شرکت پتروشیمی معرفی شوند.
 • پیشنهاد های مربوط به سرمایه گذاری در طراحی سایت پتروشیمی گنجانده شود.
 • پروژه ها و طرح های در حال اجرا در ایجاد سایت پتروشیمی به خوبی شرح داده شوند.
 • دورنمای طرح های دراز مدت صنایع پتروشیمی در طراحی سایت پتروشیمی قرار داده شود.

سئو و بهینه سازی وب سایت پتروشیمی

یکی از اقداماتی که به معرفی سایت شما در سطح بین المللی کمک می کند، سئو و بهینه سازی سایت پتروشیمی است. در واقع با پیاده سازی تکنیک های سئو و بهینه سازی سایت می توانید بازدید کننده بیشتری را برای سایت جذب کرده و آن را به مردم معرفی کنید.

حرف آخر :

بخش بزرگی از اقتصاد کشور ایران همچنان بر پایه فروش نفت، گاز و محصولات پتروشیمی است. از این رو شرکت هایی که در این حوزه به صورت جدی فعالیت می کنند، باید همزمان با پیشرفت دنیا حرکت کرده تا بتوانند با رقبای قدرتمند خود رقابت کنند. از این طراحی وب سایت برای شرکت های فعال در حوزه پتروشیمی، از الزاماتی است که باید به آن توجه ویژه شود.