طراحی سایت اختصاصی بازرگانی

طراحی سایت بازرگانی

طراحی سایت بازرگانی (trading websites) در واقع طراحی اعتبار و حضور همیشگی شما در عرصه جهانی است. توجه به طراحی سایت کسب و کارهای مختلف از آنجایی اهمیت دارد که تا به امروز حدود 1.7 میلیارد وب سایت آنلاین ثبت شده در دسترس هستند.

مشتریان شرکت‌های بازرگانی معمولا در شهرها یا حتی کشورهای مختلف ساکن هستند. بنابراین باید بتوانند به‌نحوی از راه دور با این شرکت‌ها ارتباط برقرار کنند. طراحی سایت بازرگانی می‌تواند دریچه ارتباطی شما و مشتریانتان باشد که مشتریان بدون دغدغه به آن دسترسی پیدا می‌کنند. اگر در ابتدای راه بوده و قصد جذب مشتری دارید، بازهم طراحی سایت به کمکتان می‌آید. چرا که باعث می‌شود مشتریان با یک جست‌وجوی ساده در اینترنت شما را پیدا کرده و وارد سایت شما شوند. توجه داشته باشید که قوانین سئو و جذابیت سایت در دیده شدن سایت شما و تبدیل جست‌وجوگران به مشتریان دائمی نقش مهمی دارند.

 

اهمیت طراحی سایت شرکت بازرگانی

اهمیت طراحی سایت شرکت بازرگانی

طراحی سایت شرکت بازرگانی برای شرکت‌هایی که در زمینه تجارت، بازرگانی و امور صادرات و واردات فعالیت دارند بسیار اهمیت دارد؛ زیرا وب‌سایت برای اینگونه شرکت‌ها به منزله شریان حیاتی و ایجاد پل ارتباطی با مشتریان بازار داخلی و خارجی می باشد. جذب مشتری برای بازرگانان اولین هدف آنها است. شرکت‌های بازرگانی یا ارائه کننده خدمات واردات و ترخیص کالا که روی واردات و شبکه فروش داخلی کالاهای مشخصی تمرکز دارند که در هر دو صورت برای نمایش اعتبار و معرفی بهتر توانمندی و تخصص خود یا معرفی محصولات و شبکه فروش و خدمات پس از فروش خود، نیازمند وب سایتی برای اطلاع رسانی می‌باشند. پس اگر میخواهید کار خود را در دنیا و پیش دیگر همکاران خود معرفی کنید برای شما طراحی سایت شرکت بازرگانی بهترین گزینه می باشد.

 

مزایای طراحی سایت شرکت بازرگانی

مزایای طراحی سایت شرکت بازرگانی

افزایش اثر بخشی تبلیغات

قرار دادن آدرس وب سایت خود بر روی کلیه مطالب تبلیغاتی شما به شما کمک می کند تا در معرض دید بیشتری قرار بگیرید و بازدید کنندگان را ترغیب کنید تا ابتدا سایت شما را برای اطلاعات مورد نظر خود بررسی کنند.

صرفه جویی در هزینه های چاپ و توزیع

طراحی سایت شرکت بازرگانی می تواند به عنوان بروشور یا کاتالوگ آنلاین شما عمل کند که در هر زمان قابل تغییر یا به روزرسانی است.

دسترسی آسان به مشتریان جدید

شما با طراحی سایت شرکت بازرگانی میتوانید مشتریان زیادی از سرتا سر کشور و حتی جهان داشته باشید و افراد در هر جایی بتوانند به خدمات و شرکت شما دسترسی داشته باشند.

ابزاری عالی برای یافتن کارمندان جدید

شما می توانید موقعیت های شغلی جدید را در سایت قرار دهید و افراد را از آن آگاه کنید و متقاضیان می توانند درباره شرکت شما تحقیق کنند و بصورت آنلاین اقدام کنند.

مکان خود را اطلاع دهید

اگر شرکت خود را به مکانی جدید منتقل کنید ، مشتریان هنوز هم می توانند شما را پیدا کنند زیرا ابزار اصلی بازاریابی شما ، وب سایت شما ، به راحتی آدرس را در آن میتوانید تغییر دهید.

محصولات و خدمات را تبلیغ و به فروش برسانید

عکس ها و توضیحات مفصلی از محصولات یا خدمات خود ارائه دهید. توضیح دهید که چرا محصولات یا خدمات شما برتر از رقبا هستند.

بازار خود را گسترش دهید

اینترنت به مشاغل این امکان را می دهد تا موانع جغرافیایی را از بین ببرند و از هرجای دنیا توسط مشتری بالقوه ای که دارای ارتباط اینترنتی باشد ، در دسترس باشند. فروش آنلاین محصولات برای شما و مشتریان شما ارزانتر و آسان تر است.

به مشتریان خود آموزش دهید

وب سایت شما می تواند در مورد محصولات و خدمات شما مشاوره رایگان ارائه دهد. این اطلاعات می توانند در هر ساعتی از شبانه روز به و مداوم تحویل داده شوند.

 

امکانات  طراحی سایت بازرگانی

امکانات  طراحی سایت بازرگانی

 • داشتن ظاهر مناسب و سرعت بالا در دسترسی به سایت
 • معرفی خدمات و محصولات
 • معرفی رزومه شرکت
 • نمایندگی فروش
 • فرم اخذ نمایندگی
 • گالری تصاویر
 • اخبار سایت و رویدادها
 • چند زبانه بودن سایت
 • استفاده از نقشه ی گوگل
 • سفارش آنلاین
 • ایجاد فرم ارتباط با مشتری
 • بخش وبلاگ و خبرنامه
 • ریسپانسیو بودن سایت
 • صفحه درباره ما و تماس با ما

 

سئو سایت بازرگانی

سئو سایت بازرگانی

طراحی سایت بازرگانی می تواند شروع خوبی برای موفقیت در کسب و کارها باشد اما کلید کامیابی در این مسیر داشتن یک سئو حرفه ای می باشد. در زمان طراحی وبسایت نکات مهمی در اصول کدنویسی وجود دارد که در صورت رعایت این موارد، در زمانی که قصد بهینه سازی سایت خود را برای موتور های جست و جو داشتید؛ هزینه و زمان کم تری را برای اصلاح این موارد باید اختصاص دهید.

حرف آخر:

همانطور که گفتیم طراحی سایت بازرگانی برای شرکت‌هایی که در زمینه تجارت، بازرگانی و امور صادرات و واردات فعالیت دارند باید در راس برنامه‌های کاری آنها مورد توجه قرار گیرد؛ زیرا وب‌سایت برای اینگونه شرکت‌ها به منزله شریان حیاتی و ایجاد پل ارتباطی با مشتریان بازار داخلی و نیز راهی بدون مرز  و بدون محدودیت زمانی برای برقراری ارتباط و گسترش روابط اقتصادی و تعامل صنفی با بازار دیگر کشورها می باشد.