طراحی وبسایت اختصاصی

طراحی وبسایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی شامل کلیه خدمات و فعالیتهایی است که برای طراحی ، کدنویسی و  پیاده سازی یک وب سایت تماماً اختصاصی صورت میگیرد. زمانی که از یک وب سایت اختصاصی صحبت میکنیم، هدفمان پیاده سازی خواسته های گوناگون یک مشتری اعم از دارا بودن ظاهر گرافیکی منحصر به فرد، امنیت بالا، سرعت و رابطه کاربری مناسب و به کارگیری آخرین تکنولوژی های فعال در حوزه طراحی وب سایت است. با انتخاب خدمات طراحی سایت اختصاصی ایران وب لایف، میتوانید به سادگی و متناسب با کسب و کار خودتان، بهترین وب سایت درمیان رقبای فعال حوزه خود را دارا باشید. نمونه کارهای ما در همین بخش و تنوع ویژگی ها و خدمات انجام گرفته در آنها، تأییدی بر این موضوع است.

چرا سایت اختصاصی؟

  • اجرای ایده های جدید

اگر ایده خاصی دارید که دوست دارید به بهترین شکل ممکن در قالب یک وب سایت چندمنظوره پیاده شود، بهترین پلن طراحی سایت اختصاصی است.

  • طراحی گرافیکی اختصاصی

به کمک یک طراحی اختصاصی ، میتوانید خصوصیات منحصر به فرد و هویت سازمانی خود را در سایت نیز منعکس کرده و یک ساختار یکپارچه به وجود بیاورید

  • پنل مدیریت قدرتمند

با نگاهی به پنل مدیریت وب سایتهای اختصاصی و تنوع بسیار بالای امکانات و بخشهای قابل تنظیم، میتوانید تمامی جزئیات موردنیاز در سایت خود را به سادگی و با محتوای دلخواه تغییر دهید. علاوه بر اینکه تمامی پارامترهای موردنیاز برای SEO سایت نیز در پنل تعبیه شده است.

  • قابلیت اجرا بر روی سایر پلتفرمها

آیا میدانستید که با انتخاب پلن طراحی سایت اختصاصی ، میتوانید به تمامی API های موردنیاز صفحه های سایت خود دسترسی داشته باشید و از آنها برای همگام سازی وب سایت خود با سایر پلتفرمهای کسب و کارتان، نظیر اپ موبایل یا نرم افزار نیز بهره ببرید؟

نمایش بسیار دقیق و متناسب با همه دستگاه های دیجیتال نظیر تبلت، موبایل یا مانیتورهای عریض

UI / UX

رابط کاربری مناسب و منحصر به فرد، اصلی مهم و حیاتی در حفظ کاربران سایت و ایجاد یک تأثیر خوب در ذهن آنهاست. طبیعتاً این رابط کاربری با یک طراحی اختصاصی میسر است

DYNAMIC PAGES

به این معنی که هربخشی از سایت میتواند با اطلاعات موردنظر شما پر شود و قابل تغییر باشد. یکی از مهمترین تفاوتهای سایت اختصاصی با cms ها

CLEAN CODE

کدنویسی تمیز و خوانا، علاوه براینکه امکان توسعه سایت را بالا میبرد، که به طور محسوسی در تمامی بخشهای مرتبط با سایت نظیر تست، سرعت لود و امنیت نیز موثر است

انواع روش های طراحی سایت

قبل از اینکه به روش های راه اندازی سایت بپردازیم لازم است بدانید که طراحی وب سایت شامل 2 بخش است :

  1. طراحی پوسته ظاهری سایت (UI) :

    تمام موارد فنی و ظاهری که بازدید کنندگان سایت با آن روبرو هستند.

  2. طراحی پنل مدیریت (UX):

    آماده سازی و تست پنل مدیریت سایت و استفاده آسان از آن که مخصوص صاحب سایت میباشد.

خب حالا که دانستیم چه مراحلی باید طی شود به انواع روش های طراحی وب سایت میپردازیم:

1- طراحی سایت کد نویسی :

در این روش مجموع چند کدنویس که هر کدام متخصص در زبان کد نویسی خاص هستند همراه با یک و یا بیشتر گرافیست مشغول به آماده سازی سایت میشوند.
راه اندازی سایت با کد نویسی نسبت به نوع سایت ممکن است از چندین ماه الی چندین سال زمانبر باشد . پس به همان نسبت هم شامل هزینه خواهد شد. هزینه ای که شاید هر شرکت خصوصی و یا حتی بعضی از ارگان های دولتی توان پرداخت آن را نخواهند داشت.

2- طراحی سایت با Cms :

سیستم مدیریت محتوا (Content Management System) به نرم افزاری گفته میشود که وظیفه مدیریت قسمت پنهان سایت (پنل مدیریت) را دارد.
پس قسمت مدیریت سایت (UX) آماده هست و شرکت طراح سایت عمده زمان خود را برای پوسته ظاهری و موارد فنی صرف میکند.
در نتیجه زمان کمتری برای طراحی سایت میگزارد در نتیجه هزینه کمتری را هم از کارفرما دریافت خواهد کرد. cms را شرکت های بین المللی با استاندارهای روز دنیا تولید میکنند و محبوب ترین آنها به خصوص در ایران وردپرس ، جوملا و پرستاشاپ است.