عوامل موثر در قیمت طراحی سایت

عوامل موثر در قیمت طراحی سایت

عوامل موثر در قیمت طراحی سایت کدام اند؟

1. استاتیک یا داینامیک بودن طراحی سایت

طراحی سایت هایی فقط قابلیت نمایش را دارند و نمی توان ویرایش و تغییراتی را در آن ها به وجود آورد را وب سایت های استاتیک می نامند. وب سایت های استاتیک هزینه های بسیار پایین تری را نسبت به وب سایت های داینامیک به همراه دارند. طراحی سایت های داینامیک نوعی از سایت می باشند که دارای پنل های مدیریتی بوده و مدیر وب سایت به راحتی قادر به ایجاد تغییراتی در وب سایت می باشد.

2. آماده بودن و استفاده از cms

طراحی سایت هایی که از اسکریپت های از قبل ساخته شده و یا از cms طراحی می شوند هزینه های تولید کمتری را دارند در مقابل طراحی سایت های حرفه ای که برای آن ها از پایه برنامه نویسی می شود، به دلیل اینکه نیاز به وقت و انرژی بیشتری صرف طراحی و تولید آن ها می شود هزینه های بالاتری را به همراه خواهند داشت.

3. عناصر گرافیکی و امکانات طراحی سایت

هرچقدر طراحی سایت میزان امکانات بیشتری داشته باشد و از عناصر گرافیکی بیشتری در آن استفاده شده باشد، به همان میزان باعث افزایش قیمت طراحی سایت خواهد شد.

عوامل موثر در هزینه طراحی سایت

4. اعتبار شرکت و پشتیبانی

معمولا شرکت های طراحی سایتی که سابقه و رزومه کاری بالاتری داشته باشند هزینه ها و قیمت های بالاتری را نسبت به شرکت های نوپا به همراه خواهند داشت

5-چند زبانه بودن سایت

بسیاری از وب سایت ها وجود دارند که از دو یا چند زبان به صورت همزمان پشتیبانی می کنند و با کلیک بر روی زبان مورد نظر، کلیه اطلاعات سایت به زبان مقصد تغییر پیدا می کنند. از این کار بیشتر در سایت های آموزشی و خبری استفاده می شود. به دلیل آن که این نوع از طراحی زمان بیشتری نیاز دارد و همچنین در بحث سئو نیازمند دقت بالایی است هزینه بیشتری نسبت به سایت تک زبانه دارد.

6-هزینه های مربوط به سئو و بهینه سازی

با طراحی سایت به هر شکلی کار شما تمام نمی شود و به نوعی تازه نقطه شروع برای کسب و کار شما تلقی می شود. برای آن که هزینه های طراحی سایت برگردد و بتوانید در تجارت اینترنتی خود به موفقیت برسید باید وب سایت خود را بر اساس الگوریتم های روز گوگل بهینه سازی کنید که به اصطلاح به این کار سئو گفته می شود. از آن جایی که سئو کاری تخصصی است بهتر است این کار را به تیمی متخصص در امور سئو بسپارید تا در مدت زمانی کوتاه در جایگاه مناسب در حوزه کسب و کار خود قرار بگیرید.